Дружина власника Amazon після розлучення може стати найбагатшою жінкою світу, - Bloomberg

Дружина власника Amazon після розлучення може стати найбагатшою жінкою світу, — Bloomberg Фото: businessinsider.com

Відзначають, що умови, на яких пара ділитиме майно, включаючи частку 16% в Amazon, невідомі. Але опитані юристи пояснили, що без угоди про розподіл майна подружжя, радше за все, ділитимуть активи навпіл, інформує Bloomberg. Об этом сообщает novostink.in.ua со ссылкой на СМИ.

Статки Безоса, за даними на початок січня 2019 року, Bloomberg оцінив в $137 млрд. Forbes наводив схожі дані. При цьому на піку активи мільярдера перевищили $150 млрд.

Відзначимо, що з 66 жінок, які увійшли до рейтингу мільярдерів Bloomberg, більшість стали власниками великих станів у результаті смерті одного з подружжя або розлучення. Тільки шестеро з них заробили статки самостійно.

Найбагатшою жінкою світу зараз вважається внучка засновника виробника косметики L’Oreal Франсуаза Беттенкур Майєрс, її активи оцінюють в $45,6 млрд.

Американська компанія Amazon.com, Inc за підсумками торгів на фондовій біржі в Нью-Йорку в понеділок, 7 січня, вперше випередила Microsoft за обсягом ринкової капіталізації, що склала 796,8 мільярда доларів США (696 мільярдів євро).


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/druzhyna_vlasnyka_amazon_pislya_rozluchennya_mozhe_staty_naybagatshoyu_zhinkoyu_svitu__bloomberg_277900.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя